Handdukshängare Gustavsberg Square 485 mm
fr.699 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Square 485 mm
699 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshängare Gustavsberg Square 485 mm är tillverkad i metall och har en modern och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukshängaren Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handdukshängare Gustavsberg Square 485 mm är tillverkad i metall och har en modern och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Handdukshängaren Square kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
BengtVerifierad köpare
för 3 år sedanDiskreta men ändå snygga.
+ snygga
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Bredd | 485 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Djup | 68 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Garanti | 2 år |
| Färg | Borstad Mässing, Krom |
| Yta | Blank, Matt |
