Handdukshängare Habo HO-5 5-Arm
Rek. pris 291 kr
fr.164 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

HO-5 5-Arm
164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukshängare Habo HO-5 5-Arm är en handdukshängare av stål med 5-armar. Den levereras med fästen av hårdplast med svängbara armar, 10 mm i diameter med plastbussning i ändan. Utsprång infälld 40 mm och maximalt utfälld 500 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukshängare Habo HO-5 5-Arm är en handdukshängare av stål med 5-armar. Den levereras med fästen av hårdplast med svängbara armar, 10 mm i diameter med plastbussning i ändan. Utsprång infälld 40 mm och maximalt utfälld 500 mm.
Recensioner
Mats IVerifierad köpare
för 3 veckor sedanDet är min andra handdukshängare av samma sla. Nöjd med den första och nöjd med den andra.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 500 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Färg | Rostfritt, Vit |
