Handdukshängare Habo Laverna
Rek. pris 305 kr
185 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Laverna
185 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukshängare Habo Laverna är en handdukshängare av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16434 |
| Bredd | 310 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Laverna |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Antal Krokar | 4 |
| EAN-nr | 7317900164347 |


