Handdukshängare Millers 123 3 Krokar Ni
114 kr/frp
30 dagars prisgaranti

Handdukshängare Millers 123 3 Krokar Ni
114 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Handdukshängare Millers 123 3 Krokar Ni är en enkel handdukshängare för kök och badrum.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010552
- ETIM-klasskod: EC010552
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400200416 |
| Bredd | 170 mm |
| Längd | 170 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Polerad |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Mässing |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Badrumskrok |
| Antal Krokar | 3 |
| EAN-nr | 7311662222109 |

