Handdukshängare Smedbo Outline F614Matt Svart
Rek. pris 1 990 kr
1 989 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Outline F614
Matt Svart
1 989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Fristående dubbel handdukshängare från Smedbo. Enkel elegans, var du än behöver den.
Denna handdukshållare är designad med samma rena linjer och minimalistiska uttryck som resten av kollektionen, och tillför både flexibilitet och stil till ditt badrum. Den fristående formen gör den enkel att placera utan installation, medan de balanserade proportionerna och de noggrant utvalda materialen förkroppsligar essensen av vårt skandinaviska designarv. En stilren handdukshängare som enkelt smälter in i alla typer av badrum
OUTLINE Dubbel handdukshängare
- Fristående
- 200 x 400 mm
- Två nivåer, höjd 820 mm och 670 mm
OUTLINE Dubbel handdukshängare
- Fristående
- 200 x 400 mm
- Två nivåer, höjd 820 mm och 670 mm
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FB614 |
| Bredd | 400 mm |
| Yta | Matt |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB614 |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 820 mm |
| Djup | 200 mm |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Material | Rostfritt Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Outline |
| Utförande | Fristående |
| EAN-nr | 7391447098440 |


