Handdukshängare Smedbo Outline F616Matt Svart
Rek. pris 1 790 kr
1 789 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Outline F616
Matt Svart
1 789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Fristående dubbel handdukshängare från Smedbo.
Med sin rena T-formade design tillför denna fristående handdukshållare en grafisk, arkitektonisk känsla till badrummet. Den öppna formen låter handdukar hänga fritt samtidigt som den behåller ett luftigt och avskalat uttryck.
OUTLINE Dubbel handdukshängare
- Fristående
- Två nivåer, höjd 810 mm och 660 mm
- Stängernas längd 400 mm- Bottenplatta diameter 250 mm
OUTLINE Dubbel handdukshängare
- Fristående
- Två nivåer, höjd 810 mm och 660 mm
- Stängernas längd 400 mm- Bottenplatta diameter 250 mm
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FB616 |
| Bredd | 400 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB616 |
| Yta | Matt |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Utförande | Fristående |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Outline |
| Typ | Handdukshängare |
| EAN-nr | 7391447098464 |


