Handdukshylla Bemeta Galla
2 749 kr
2 199 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Galla
2 199 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Modern och stilren handdukshylla från Bemeta som blir en snygg och praktisk detalj i badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 108105080 |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handdukshylla |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Galla |
| Färg | Svart/Koppar |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 200 mm |
| EAN-nr | 8592207027505 |


