Handdukshylla Bemeta Nero Svart
2 455 kr
1 959 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Nero Svart
1 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshylla Bemeta Nero är en stilren hylla i mattsvart. Generöst med plats för alla handdukar i badrummet. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukshylla Bemeta Nero är en stilren hylla i mattsvart. Generöst med plats för alla handdukar i badrummet. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135002180 |
| Bredd | 500 mm |
| Produkttyp | Handdukshylla |
| Material | Mässing |
| Serie | Nero |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 205 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
