Handdukshylla Bemeta Organic
1 839 kr
1 469 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Organic
1 469 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Organic Handdukshylla i blank krom.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 157105081 |
| Bredd | 640 mm |
| Produkttyp | Handdukshylla |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Organic |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 214 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 8592207012532 |

