Handduksring Bemeta Neo
479 kr
379 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Neo
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksring Bemeta Neo är en stilren ring i borstat rostfritt stål. Passar perfekt för dina handdukar i badrummet.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksring Bemeta Neo är en stilren ring i borstat rostfritt stål. Passar perfekt för dina handdukar i badrummet.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104104065 |
| Bredd | 160 mm |
| Produkttyp | Handduksring |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
