Handduksring Bemeta Omega Krom
509 kr
409 krSpara 20 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Omega Krom
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksring Bemeta Omega är en stilren ring i krom. Passar perfekt för alla handdukar i badrummet.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104104062 |
| Bredd | 160 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Handduksring |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 190 mm |
| Djup | 55 mm |

