Handduksring Bemeta Organic Rektangulär
1 559 kr
1 249 krSpara 20 %Kampanj23 min kvar!
30 dagars prisgaranti

Organic Rektangulär
1 249 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksring Bemeta Organic Rektangulär i blank krom.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 157104391 |
| Bredd | 250 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksring |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Organic |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 241 mm |
| Djup | 123 mm |
| EAN-nr | 8592207007767 |


