Handduksring Duschbyggarna Black
760 kr
509 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Black
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksring Duschbyggarna Black är en stilren handdukshängare i mattsvart utförande. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksring Duschbyggarna Black är en stilren handdukshängare i mattsvart utförande. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1113 |
| Bredd | 170 mm |
| Typ | Handduksring |
| Material | Mässing |
| Serie | Black |
| Höjd | 195 mm |
| Djup | 55 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722645 |
