Handduksring Duschbyggarna Soft
610 kr
409 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Soft
409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksring Duschbyggarna Soft är en stilren handdukshängare i kromat utförande. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksring Duschbyggarna Soft är en stilren handdukshängare i kromat utförande. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1515 |
| Bredd | 170 mm |
| Produkttyp | Handduksring |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Höjd | 195 mm |
| Djup | 55 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138722973 |
