Handduksring Miller Badrum Bond 8705Matt Svart
675 kr
540 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
häftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Bond 8705
Matt Svart
540 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksring från Miller Badrum. Väggplattans diameter är 45 mm. Serien Bond finns i utförandena krom, svart och mässing.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Handduksring från Miller Badrum. Väggplattans diameter är 45 mm. Serien Bond finns i utförandena krom, svart och mässing.
Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål. Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
Ola KVerifierad köpare
för 4 år sedanLagom stora oc h stilrena.
Louise FVerifierad köpare
för 5 år sedanKöpte även toarullshållaren och blev stilrent och snyggt.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8705B |
| Diameter | 170 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Yta | Matt |
| Typ | Handduksring |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Mässing |
| Serie | Bond |
| EAN-nr | 7331437010502 |

