Handduksring Smedbo House R344Matt Svart
Rek. pris 640 kr
515 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
House R344
Matt Svart
515 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handduksring Smedbo House R344 är en stilren handduksring som skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handduksring Smedbo House R344 är en stilren handduksring som skruvas eller limmas upp med dolda beslag bakom den fyrkantiga bakplattan.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | RB344 |
| Diameter | 170 mm |
| Färg | Matt Svart |
| Yta | Matt |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Mässing |
| Serie | House |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Handduksring |
| EAN-nr | 7391447084399 |





