Handduksstång Alterna S-Line Dubbel
Rek. pris 999 kr
849 kr
792 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

S-Line Dubbel
792 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Dubbel handduksstång i förkromad mässing.
Alterna S-line badrumstillbehör är tillverkade i förkromad mässing. Levereras med skruv. Montagebrickan är limbar. Mått: B650xD150xH50 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8740083 |
| Bredd | 650 mm |
| Produkttyp | Badrumstillbehör |
| Material | Mässing |
| Höjd | 50 mm |
| Yta | Blank |
| Serie | S-Line |
| Djup | 150 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8740083 |
| EAN-nr | 7332508010117 |

