Handduksstång Alterna S-Line
Rek. pris 819 kr
692 kr
655 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

S-Line
655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Handduksstång i förkromad mässing.
Alterna S-line badrumstillbehör är tillverkade i förkromad mässing. Levereras med skruv. Montagebrickan är limbar.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8740082 |
| Bredd | 650 mm |
| Produkttyp | Badrumstillbehör |
| Material | Mässing |
| Höjd | 50 mm |
| Yta | Blank |
| Serie | S-Line |
| Djup | 80 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas |
| RSK-nr | 8740082 |
| EAN-nr | 7332508010100 |

