Handduksstång Arredo Manhattan Dubbel
79 kr
30 dagars prisgaranti

Manhattan Dubbel
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Arredo Manhattan Dubbel är en handdukshängare i polerad krom. Stången monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen. 2 st stänger. Mått (LxD): 635x127 mm.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Handduksstång Arredo Manhattan Dubbel är en handdukshängare i polerad krom. Stången monteras genom att antingen skruvas eller limmas fast på väggen. 2 st stänger. Mått (LxD): 635x127 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 249952 |
| Bredd | 635 mm |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Material | Metall |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Manhattan |
| Djup | 127 mm |
| Vikt | 0,65 kg |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7340072800270 |
