Handduksstång Bemeta Beta 4 Krokar Krom
989 kr
789 krSpara 20 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Beta 4 Krokar Krom
789 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Beta i kromad, elegant design med fyra krokar. Skruvas eller limmas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Beta i kromad, elegant design med fyra krokar. Skruvas eller limmas enkelt upp på väggen.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 132405212 |
| Bredd | 250 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Beta |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 50 mm |
