Handduksstång Bemeta Beta Krom
fr.595 kr
fr.479 krFrån 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Beta Krom
479 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Beta är en modern och stilren stång i krom, perfekt för alla handdukar i badrummet. Skruvas eller limmas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Beta är en modern och stilren stång i krom, perfekt för alla handdukar i badrummet. Skruvas eller limmas enkelt upp på väggen.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 355, 505 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Beta |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruv/Lim |
