Handduksstång Bemeta Easy
fr.520 kr
fr.419 krFrån 19 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Easy
419 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Easy är en stilren handduksstång som finns i flera olika ytor. Handduksstång med en snygg design som blir en prisvärd inredningsdetalj till ditt badrum.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Easy är en stilren handduksstång som finns i flera olika ytor. Handduksstång med en snygg design som blir en prisvärd inredningsdetalj till ditt badrum.
Om du vill undvika att göra hål i väggen i ditt barum, då passar Easy dig perfekt. Varje produkt är gjord av ett speciellt lättviktsmaterial och försedd med tejp. Bara sätta dit och du är klar!
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 645 mm |
| Montering | Tejpas |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 74 mm |
| Höjd | 72 mm |
| Färg | Borstat Krom, Krom, Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Yta | Blank, Matt |
