Handduksstång Bemeta Galla Dubbel
1 709 kr
1 369 krSpara 20 %Kampanj1 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Galla Dubbel
1 369 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Dubbel handduksstång från Bemetas serie Galla. Handduksstången har en stilren design.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 108104050 |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Galla |
| Färg | Svart/Koppar |
| Yta | Matt/Blank |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 104 mm |
| EAN-nr | 8592207027536 |

