Handduksstång Bemeta Gamma 300
1 015 kr
809 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Gamma 300
809 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Bemeta Gamma handduksstång med minimalistisk design som passar i alla badrum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145804012 |
| Bredd | 300 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång |
| Färg | Krom |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Gamma |
| Yta | Blank |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 36 mm |
| EAN-nr | 8592207028106 |




