Handduksstång Bemeta Gamma Svängbar
1 679 kr
1 339 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Gamma Svängbar
1 339 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145804102 |
| Bredd | 40 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Gamma |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 65 mm |
| Djup | 420 mm |
| EAN-nr | 8592207028113 |

