Handduksstång Bemeta Neo Borstad
fr.749 kr
fr.599 krSpara 20 %Kampanj5 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Neo Borstad
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Neo i borstat rostfritt stål. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Neo i borstat rostfritt stål. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Recensioner
David AVerifierad köpare
för 1 år sedanSom utlovat i shoppen.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 505, 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 65 mm |
