Handduksstång Bemeta Neo Dubbel Borstad
1 035 kr
829 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Neo Dubbel Borstad
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Neo är en dubbel stång i borstat rostfritt stål. Perfekt för alla handdukar i badrummet.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Neo är en dubbel stång i borstat rostfritt stål. Perfekt för alla handdukar i badrummet.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Recensioner
Jennie RVerifierad köpare
för 4 månader sedanSnygg utseende Men när hantverkaren kom för att skruva upp den går det inte att få loss en skruv som sitter snett. Måste tyvärr reklameras.
+ Snyggt utseende
- Går ej att skruva upp
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204055 |
| Bredd | 655 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 125 mm |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
