Handduksstång Bemeta Neo Svängbar Dubbel Borstad
859 kr
689 krSpara 20 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Neo Svängbar Dubbel Borstad
689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Neo är en dubbel, svängbar stång i borstat rostfritt stål.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204105 |
| Bredd | 55 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Neo |
| Färg | Borstat Stål |
| Yta | Matt |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 440 mm |

