Handduksstång Bemeta Nero Dubbel Svart
1 795 kr
1 439 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Nero Dubbel Svart
1 439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Nero är en stilren dubbelstång i mattsvart. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Nero är en stilren dubbelstång i mattsvart. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 135004080 |
| Bredd | 500 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Nero |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 132 mm |
| Färg | Svart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
