Handduksstång Bemeta Niva
595 kr
479 krSpara 19 %Kampanj2 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Niva
479 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Niva är en modern och praktisk handduksstång från Bemeta.
Monteras med 3M självhäftande tejp som medföljer produkten.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 101112135 |
| Bredd | 335 mm |
| Montering | Tejpas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Niva |
| Färg | Borstat Krom |
| Yta | Matt |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 70 mm |
| EAN-nr | 8592207026720 |



