Handduksstång Bemeta Omega 6 Krokar Krom
679 kr
539 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Omega 6 Krokar Krom
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Omega i kromad, elegant design med 6 krokar. Perfekt för alla handdukar i badrummet.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Omega i kromad, elegant design med 6 krokar. Perfekt för alla handdukar i badrummet.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104606112 |
| Bredd | 410 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Höjd | 25 mm |
| Djup | 40 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas |
