Handduksstång Bemeta Omega Dubbel Krom
1 025 kr
819 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Omega Dubbel Krom
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Omega är en kromad dubbel handduksstång. Perfekt för alla handdukar i badrummet.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Omega är en kromad dubbel handduksstång. Perfekt för alla handdukar i badrummet.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204052 |
| Bredd | 655 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 120 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
