Handduksstång Bemeta Omega Rund
fr.479 kr
fr.379 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Omega Rund
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta Omega i krom passar perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Omega i krom passar perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 355, 505, 655 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 65 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
