Handduksstång Bemeta Omega Svängbar Dubbel Krom
765 kr
609 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Omega Svängbar Dubbel Krom
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Omega är en dubbel, svängbar handduksstång i krom.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204102 |
| Bredd | 450 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Handdukshållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 165 mm |
| Djup | 55 mm |

