Handduksstång Bemeta Omega Svängbar Trippel Krom
1 039 kr
829 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Omega Svängbar Trippel Krom
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta Omega är en trippel, svängbar handduksstång i krom.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 4 år sedanPassar perfekt i vårt badrum. Gillar kromat.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104204112 |
| Bredd | 450 mm |
| Typ | Handdukshållare |
| Material | Mässing |
| Serie | Omega |
| Höjd | 195 mm |
| Djup | 55 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Skruvas eller limmas |

