Handduksstång Bemeta Organic
fr.939 kr
fr.749 krSpara 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Organic
749 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Organic Handduksstång i blank krom.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 455, 555, 655 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Organic |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Höjd | 38 mm |
| Djup | 59 mm |

