Handduksstång Bemeta Rawell Magnetisk KromBredd: 430 mm
945 kr
759 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
430 mm

Rawell Magnetisk Krom
Bredd: 430 mm
759 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handdukshållare Bemeta Rawell i krom är en magnetisk hållare. Finns i olika utföranden.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 104104272 |
| Bredd | 430 mm |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Rawell |
| Höjd | 54 mm |
| Djup | 63 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Montering | Magnet |

