Handduksstång Bemeta White
fr.805 kr
fr.639 krFrån 20 %Kampanj3 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

White
639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Bemeta White är en stilren och enkel stång i mattvit. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Handduksstång Bemeta White är en stilren och enkel stång i mattvit. Perfekt för alla handdukar i badrummet. Finns i olika utföranden.
Skruvas eller limmas enkelt upp på vägg.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 505, 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Typ | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | White |
| Färg | Vit |
| Yta | Matt |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 65 mm |
