
Handduksstång Beslag Design Base 100Silver
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 379 kr
238 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Nickel

Base 100
Silver
238 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med självhäftande 3M tejp monteras dessa utan skruvhål på väl rengjort och slätt underlag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 606042-21 |
| Bredd | 648 mm |
| Färg | Nickel |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Stål |
| Serie | Base |
| Produkttyp | Handdukstång |
| EAN-nr | 7316186060428 |


