Handduksstång Beslagsboden 1036Polerat Stål
Rek. pris 399 kr
277 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Polerat Stål

1036
Polerat Stål
277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Handduksstång Beslagsboden 1036 är en enkel handduksstång med en stilren design. Denna handduksstång är tillverkad av rostfritt stål och har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Handduksstång Beslagsboden 1036 är en enkel handduksstång med en stilren design. Denna handduksstång är tillverkad av rostfritt stål och har en självhäftande baksida så att du slipper borra i badrummet.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BK1036 |
| Bredd | 625 mm |
| Färg | Polerat Stål |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN-nr | 7391447083927 |

