Handduksstång Damixa Tradition
fr.1 060 kr
fr.848 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tradition
848 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DamixaBeskrivning
Handduksstång Damixa Tradition i krom. Handduksstången finns i enkel och dubbel.
Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Bredd | 552, 556 mm |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Tradition |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Färg | Krom, Mässing |
| Djup | 88, 150, 151 mm |
| Höjd | 70, 92 mm |
| Material | Mässing |

