Handduksstång Duravit Starck T 00994
Rek. pris 2 194 kr
fr.1 277 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Starck T 00994
1 277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Duravit Starck T 00994 har en minimalistisk design med rundade former. Den passar utmärkt för dig som inte har behov av en handdukstork. Designad av Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handduksstång Duravit Starck T 00994 har en minimalistisk design med rundade former. Den passar utmärkt för dig som inte har behov av en handdukstork. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 610, 810 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Starck |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Yta | Blank, Matt |
