Handduksstång Duschbyggarna Angle Dubbel
1 130 kr
757 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Duschbyggarna Angle Dubbel är en modern handduksstång i rektangulär design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Angle Dubbel är en modern handduksstång i rektangulär design. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1609 |
| Bredd | 55 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Angle |
| Höjd | 36 mm |
| Djup | 117 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722775 |
