Handduksstång Duschbyggarna Black Dubbel
1 890 kr
1 266 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Black Dubbel
1 266 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Duschbyggarna Black Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den har en mattsvart yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Black Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den har en mattsvart yta och skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1112 |
| Bredd | 655 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Black |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 110 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722638 |
