
Handduksstång DuschbyggarnaSoft Dubbel
643 kr 960 kr
Sänkt pris!
Spara 317 kr
30 dagars prisgaranti

Soft Dubbel
643 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Soft Dubbel är en modern handduksstång med två stänger. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
|---|---|
| Art.Nr. | C1513 |
| Bredd | 655 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Soft |
| Yta | Högblank |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 55 mm |
| EAN-nr | 7340138722959 |
