






Handduksstång GroheEssentials Dubbel
Rek. pris 1 205 kr
!
595 kr 723 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Essentials Dubbel
595 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Grohe Essentials Dubbel är en stilren, 2-armad handduksstång. Armarna är svängbara och mäster 439 mm. Den är konstruerad för att väggmonteras bredvid ett tvättställ och ser till att du alltid har handdukarna nära till hands. Stången har täckta fästskruvar och den hållbara kromade StarLight-ytbehandlingen gör att den ser fräsch ut under många år framöver.
Varumärke
Beskrivning
Handduksstång Grohe Essentials Dubbel är en stilren, 2-armad handduksstång. Armarna är svängbara och mäster 439 mm. Den är konstruerad för att väggmonteras bredvid ett tvättställ och ser till att du alltid har handdukarna nära till hands. Stången har täckta fästskruvar och den hållbara kromade StarLight-ytbehandlingen gör att den ser fräsch ut under många år framöver.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 40371001 |
| Bredd | 61 mm |
| Längd | 439 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| Yta | Blank |
| Typ | Handduksstång |
| Höjd | 54 mm |
| RSK-nr | 8377554 |
| EAN-nr | 4005176326318 |