Handduksstång Grohe EssentialsSvart, 600 mm
Rek. pris 1 552 kr
895 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
654 mm
Färg:
Svart
VäggmonteringsplattaVäggmonteringsplatta Grohe Essentials Glue 40917 till Accessoarer
27 krMonteringslimMonteringslim Grohe Essentials Glue 40915 för Accessoarer
86 kr
Essentials
Svart, 600 mm
895 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handduksstång Grohe Essentials är en badlakanstång av metall för väggmontering. Den är 654 mm lång (funktionell längd 600 mm) och har täckta fästskruvar. Med sin glänsande och hållbara StarLight-ytbehandling ser produkten slank ut, men är designad för att vara stabil.
Varumärke
GroheBeskrivning
Handduksstång Grohe Essentials är en badlakanstång av metall för väggmontering. Den är 654 mm lång (funktionell längd 600 mm) och har täckta fästskruvar. Med sin glänsande och hållbara StarLight-ytbehandling ser produkten slank ut, men är designad för att vara stabil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40366AL1 |
| Bredd | 654 mm |
| Material | Mässing |
| Yta | Matt |
| CC-mått | 600 mm |
| Djup | 60 mm |
| Färg | Svart |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Garanti | 5 år |
| Serie | Essentials |
| EAN-nr | 4005176429705 |


