



Handduksstång GroheSelection Cube med Hylla
Rek. pris 9 029 kr
!
4 619 kr5 417 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Selection Cube med Hylla
4 619 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Selection Cube Multi Handdukshängare från Grohe är en elegant och praktisk lösning för ditt badrum. Den är tillverkad av metall och har en kromfinish. Handdukshängaren har en längd på 600 mm (funktionell längd 575 mm) och är utformad för att hålla handdukar på ett snyggt och organiserat sätt. Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Varumärke
Beskrivning
Selection Cube Multi Handdukshängare från Grohe är en elegant och praktisk lösning för ditt badrum. Den är tillverkad av metall och har en kromfinish. Handdukshängaren har en längd på 600 mm (funktionell längd 575 mm) och är utformad för att hålla handdukar på ett snyggt och organiserat sätt. Den har en modern och ren design som passar perfekt i samtida badrum.
Övrigt
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Handdukshängarens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna handdukshängare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
- Med täckta fästskruvar
Grohe Long-Life-beläggning
Handdukshängarens hållbara kromade yta gör att den behåller sitt fläckfria utseende under många år framöver.
Denna handdukshängare från Grohe kombinerar stil, kvalitet och funktionalitet för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Den är ett utmärkt val för alla som värdesätter både design och praktisk användning i sitt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 40804000 |
| Bredd | 575 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | Selection Cube |
| Yta | Blank |
| Typ | Handduksstång |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 120 mm |
| RSK-nr | 8920087 |
| EAN-nr | 4005176347917 |