
Handduksstång HietakariFIL
498 kr
30 dagars prisgaranti

FIL
498 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Handduksstång Hietakari FIL är en praktisk handuksstång som ingår i badrumsserien FIL. Det är en serie som består av stilrena, minimalistiska badrumstillbehör. Handduksstången är tillverkad av rostfritt stål och monteras med skruvar som medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
|---|---|
| Art.Nr. | 901-9L-MMMM |
| Bredd | 512 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Fil |
| Yta | Matt |
| Typ | handduksstång |
| Djup | 101 mm |
| Höjd | 93 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6418379412678 |
