Handduksstång Macro Design PeekKrom
FRI FRAKT
255 kr
180 krSpara 29 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Peek
Krom
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Macro Design Peek är en modern och stilren stång, perfekt för alla handdukar i badrummet. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handduksstång Macro Design Peek är en modern och stilren stång, perfekt för alla handdukar i badrummet. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | T007036K |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 63 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Montering | Självhäftande, kan skruvas |
| Serie | Peek |
| Yta | Blank |
| Typ | Handduksstång |
| RSK-nr | 8754784 |
| EAN-nr | 7316180070362 |
